Режисер “венома 2” тизеріт кросовер з людиною-павуком і зловісною шісткою

34

Неминуче, що людина-павук тома холланда і веном тома харді зустрінуться, але питання в тому, як скоро.

Режисер сиквела «венома “енді серкіс прямо заявив, що» звичайно” ці двоє побачаться, але це залежить від того, чи хочуть sony pictures прискорити їх зустріч. Серкіс зазначив, що занадто швидке введення людини-павука в світ венома може позбавити антигероя його власних історій. Тим не менш, все вказує на те, що студія вже готова до кросовера.

У недавньому інтерв’ю режисер знову обговорив цю можливість, рекламуючи свій фільм. У нього запитали, чи може веном приєднатися до зловісної шістці, незважаючи на те, що в персонаж зображується як антигерой.

Серкіс сказав, що “ми навмисно не зосереджувалися на [цьому] прямо зараз “і що” є ще щось, що потрібно роздрукувати ” до зустрічі венома і людини-павука:

Всі ці питання – це те, на які ми навмисно не фокусувалися прямо зараз. Я начебто не хочу давати будь-яку фальшиву надію або неправдиву інформацію про речі, які можуть статися в майбутньому. Очевидно, в якийсь момент ці світи зіткнуться з великим розмахом. Отже, давайте спочатку подивимося, що буде в «веноме 2» .

Чому едді або веном повинні ненавидіти людину-павука? це чудове питання. Зрештою, на початку коміксів едді брок пристрасно ненавидів пітера паркера і використовував симбіота, щоб спробувати зруйнувати його життя. Однак у» веномі ” герой тома харді – відносно хороша людина, яка не виглядає мстивою.