Як уеслі снайпс може з’явитися в перезапуску «блейда» від marvel

34

Marvel studios анонсували, що махершала алі зіграє блейда в перезапуску ще на виставці san diego comic-con в 2019 році. З тих пір студія лише ділилася натяками на персонажа в mcu, зокрема, а самим незабутнім стала згадка вампірів в серіалі « локі ».

Незважаючи на чутки, marvel не особливо розповідали про деталі нового фільму « блейд », хоча і нещодавно стало офіційно відомо, що режисером виступить бассам тарік. Тим не менш, на даний момент більшість фанатів все ще асоціюють блейда з уеслі снайпсом, який зіграв персонажа в трьох фільмах. І хоча в перезапуску головну роль зіграє махершала алі, це не означає, що снайпс не може бути задіяний в проекті.

Як ми пам’ятаємо, протягом першого сезону « локі » ми бачили безліч варіантів бога пустощів. Вони часто відрізнялися від титульного персонажа тома хіддлстона і мали різні сили. Сільві, також відома як леді локі, вбила того, хто залишається, і оскільки він керував tva і священним таймлайном, його смерть породила мультивселенную. Через смерть того, хто залишається, різні варіанти, мабуть, звільнилися, і це може дозволити їм з’являтися в інших часових лініях. Саме таким чином блейд уеслі снайпса може з’явитися знову.

Зробити актора варіантом блейда не є складним завданням для marvel studios. Він став символом персонажа, і до сих пір, по суті, ним є, тому його поява відразу ж зробить варіант його блейда впізнаваним. Як відомо, “людина-павук: немає шляху додому ” поверне на екрани лиходіїв титульного героя з минулих франшиз, і це ще один аргумент, чому блейд снайпса може знову з’явитися на екрані – цього разу в mcu.

Якщо це дійсно відбудеться, то перезапуск “блейда ” є найбільш логічним місцем для включення персонажа, оскільки він зможе перетнутися з версією махершали алі. Тим не менш, є й інші варіанти – наприклад, серіал « місячний лицар », оскільки і блейд, і місячний лицар в коміксах marvel пов’язані з командою під назвою опівнічні сни. Крім того, фільм « морбіус » від sony pictures включає персонажа mcu-едріана тумса у виконанні майкла кітона, більш відомого як стерв’ятник, що ми дізналися по трейлеру. Враховуючи важливість морбіуса в передісторії блейда, герой снайпса може засвітитися на великому екрані знову набагато раніше, ніж очікувалося.

Ви б хотіли, щоб уеслі снайпс повернувся до ролі блейда в mcu? обов’язково поділіться своєю думкою в коментарях нижче!

Дата релізу перезапуску ” блейда » з махершалою алі як і раніше залишається невідомою, хоча передбачається, що фільм вийде в другій половині 2023 року.