Реліз пригодницької рольової гри rainbow billy: the curse of the leviathan відбудеться в жовтні

20

Видавець skybound games і студія manavoid entertainment створили вихід пригодницької рольової гри rainbow billy: thecurse of the leviathan на playstation 4, xbox one, nintendo switch і pc (steam) 5 жовтня 2021 року.

Біллі-сором’язливий, життєрадісний дитина зі світу уяви-безпечного місця, де кожен може бути самим собою і жити всчастливой гармонії. Але в один фатальний день злий левіафанпроклінает світ чорно-білими стражданнями, залишаючи його жителейбезрадісними, безбарвними, охопленими тривогами того, що залишилося від їх колишнього «я». Озброєний добротою, розмовляючою дівчинкою і незліченною кількістю друзів, біллі відправляєтьсяспасать світ, допомагаючи іншим знайти в собі мужність бути самими собойі показати свої справжні кольори!

  • досліджуйте чудовий світ! від темних печер на секретнихостровах до прихованих бухт в штормовому морі, досліджуйте багатий світ, наповнений скарбами, рибою (тому що в кожній прекрасній ігреесть міні-гра про риболовлю!), дружбою і… Небезпеками!
  • вирішуйте головоломки! кожен світ наповнений хитримипробуваннями і секретами, що відкривають нові області дляісследованія!
  • подружитеся з цікавими істотами! зустрітися з більш ніж 60 дивними милими створіннями і допоможіть їм вирішити їхпроблеми в ненасильницьких зіткненнях! створіть свою унікальнуюкоманду, щоб врятувати становище!
  • перефарбуй світ! поверніть колір в монохромний світ іпомогіте своїм друзям знайти в собі сміливість стати самими собою вісторії про емпатію і зростання.