Розкрито, коли вийде другий трейлер «людини-павука: немає шляху додому»

23

Фанати кіновсесвіту marvel кілька місяців очікували дебютного ролика ” людини-павука: немає шляху додому» , який все ж вийшов у серпні. Тепер же шанувальники очікують нових деталей, які знову доведеться трохи почекати.

Так як до виходу стрічки залишилося всього три місяці, очевидно, що sony pictures найближчим часом представлять другий трейлер. Як повідомляє інсайдер деніел ріхтман, який раніше називав точні дати релізу роликів проектів mcu, новий трейлер «немає шляху додому» очікується тільки в листопаді.

Швидше за все, студія sony представить ролик до виходу «вічних» , які з’являться в прокаті 4 листопада. Схоже, другий трейлер триквела » людини-павука ” буде фінальним, так як він вийде приблизно за місяць до початку прокату.

Чи з’являться в другому ролик фільму персонажі з минулих франшиз про людину-павука, поки неясно, але, здається, що це майже напевно так. А ось тобі магуайра і ендрю гарфілда не варто очікувати в маркетингу, так як sony pictures з великою часткою ймовірності вирішили зберегти їх поява в секреті до самого виходу.