Відбувся реліз guild of ascension: тактичний рольовий екшен з елементами roguelite

21

Розробник whileone productions і видавець pid games випустили в цифрових магазинах steam, egs і gog свій новий проект, під назвою guild of ascension .

guild of ascension – це тактичний рольовий екшен з елементами roguelite, покроковими боями і системою комбо в режимі реального часу. Виготовляйте зброю, освоюйте навички, дружите з тваринами, зустрічайте химерних істот і боріться з гігантськими босами в своєму сходженні до вежі!

Ключові особливості проекту:

  • система бойових комбо в реальному часі : на кожен хід вежа відводить вам кілька секунд і дає повну свободу дії-навчитеся використовувати цей час з розумом, освоюючи бойові комбо зі зброєю і особливі атаки.
  • один гравець, два персонажа : щоб домогтися успіху у вежі, ваш загін повинен думати наперед і діяти злагоджено — так, немов, це єдиний живий організм.
  • збирайте здобич : вежа винагороджує вас за кожну перемогу в бою.здобувайте гроші і матеріали для гільдії і отримуйте за це бонуси і привілеї, які стануть в нагоді в майбутніх випробуваннях. Не забувайте: піднятися на вершину вежі — завдання не з легких.
  • створюйте покращене спорядження : повернувшись з чергової вилазки в вежу, не забудьте заглянути в гільдію і замовити собі нове спорядження. Якщо ви сподіваєтеся дістатися до вершини, без сторонньої допомоги вам не обійтися.
  • боріться з гігантськими босами : рано чи пізно вам належить зустрітися з правоохоронцями кожного з поверхів вежі, але нехай їх значний розмір вас не лякає — вони лише чергова перешкода на вашому шляху. Використовуйте накопичені знання, і ви їх здолаєте!