Автори deathloop спробували виправити “слайд-шоу”, але знову розлютили гравців

20

Коли розробники намагаються полагодити одну проблему, іноді з’являються кілька інших. Студія arkane примудрилася випустити патч, який не тільки не виправив баг з підвисанням зображення в deathloop на pc, але і наплодив нових. Користувачі steam вже описали все нові помилки і почуття щодо авторів екшену — залишається чекати ще одного оновлення.

Як відзначили представники arkane, патч від 21 вересня був покликаний усунути підвисання при управлінні камерою мишею і при високій частоті кадрів в секунду. Судячи з коментарів в співтоваристві deathloop в steam, як мінімум друга проблема нікуди не поділася, та й загальна продуктивність незалежно від використовуваної системи значно зменшилася.

Крім цього, власники deathloop на pc поскаржилися на часті краші і новий баг з мишею. На цей раз проблеми стосуються управління персонажем і інтерфейсом: гра стала некоректно приймати команди з коліщатка, вибираючи зброю ніби випадковим чином, а переналаштований на мишу стрибок став активуватися нестабільно. Представники arkane не коментували ситуацію.

Нагадаємо, що реліз deathloop відбувся 14 вересня. Гра вийшла на pc і playstation 5, отримавши дуже високі оцінки від критиків. При цьому багато користувачів залишилися незадоволені екшеном – в тому числі через технічні проблеми на комп’ютерах.