Через discord можна буде спільно дивитися ролики на youtube. Функцію вже тестують

21

Через кілька тижнів після того, як google заблокувала музичних ботів groovy і rythm, discord приступив до тестування інтеграції з youtube в рамках нової співпраці між розробниками месенджера і відеохостингу. Функція називається watch together, вона вже з’явилася на обмеженій кількості серверів. Як випливає з назви, вона дозволяє користувачам discord разом дивитися ролики з youtube.

Тестування цієї функції почалося 10 місяців тому, але через якийсь час розробники припинили її розробку. Пріоритети змінилися після відключення музичних ботів, і тоді функція знову з’явилася під назвою watch together. Працює вона за таким же принципом, коли хтось транслює свій екран в discord. Кнопка для запуску трансляції з’являється поруч з опціями відео і спільного використання екрану. Функція дозволяє включати відео з youtube в голосовому каналі прямо в додатку, створювати плейлисти, виконуючи пошук або вставляючи посилання на youtube. Користувачі також можуть спільно керувати відтворенням відео.

Незважаючи на те, що watch together відрізняється від популярних музичних ботів rythm і groovy, нову функцію також можна використовувати для прослуховування музики на youtube через discord. Але при такому сценарії буде з’являтися реклама.