Microsoft дозволить встановлювати windows 11 на старі пк, але не буде відповідати за їх поломку

22

Шоу під назвою ” windows 11 кожному користувачеві!» тривати. На різних форумах розгораються справжні баталії, а багато хто не може зрозуміти, чому їх комп’ютер не може бути оновлений до нової операційної системи. Очевидно, далеко не всі користувачі в світі володіють енциклопедичним знаннями технологій, як наші читачі, тому і виникають подібні питання. Ну а насправді все просто: є ряд причин, згідно з якими microsoft прийняла рішення зробити обов’язковим наявність на комп’ютерах користувачів протоколу tpm 2.0. Хтось стверджує, що це ще один бекдор, інші впевнені, що такі вимоги американських спецслужб, а багато справедливо вважають, що таким способом нас хочуть спонукати до покупки нового комп’ютера.

Неясно, хто правий, а хто ні, але перші дві версії здаються нам менш імовірними. Подумайте самі, ви давно відкрили доступ на свій комп’ютер хлопцям з цру, встановивши туди windows 10. Навіщо їм ускладнювати собі роботу, адже звичайні камери і мікрофони і без того прекрасно справляються з усіма поставленими завданнями? що до спроби змусити нас витрачати більше грошей, то ми не бачили нікого, хто б міг це підтвердити. А взагалі все дуже дивно, тому окремі моменти доводиться буквально збирати по крихтах. Так, не так давно стало відомо, що встановити windows 11 зможуть навіть користувачі зі старим залізом. Зробити це можна тільки за допомогою iso-образу, а після вам відмовлять у випуску сумісних драйверів, а значить доведеться шукати їх самостійно і не на серверах microsoft. Як повідомляється, це не єдиний сюрприз для тих, хто не бажає купувати нове залізо.

Як стало відомо, при спробі встановити windows 11 на який-небудь core i7-7700k за допомогою образу, ви побачите попередження, що повідомляє вам кілька ключових подробиць. По-перше, ніяких оновлень ви взагалі більше отримаєте, а значить у вас просто виявиться тупикова версія, схильна до загроз і вірусів. Але і це не все, адже, по-друге, вас попередять, що все це ви робите на свій страх і ризик. Ніхто: ні microsoft, ні виробники непідтримуваного обладнання (наприклад, материнської плати) не несуть відповідальності за поломку навіть якщо в цей момент ще активна гарантія. Виходить, що microsoft побоюється, що ваш комп’ютер просто згорить від перенапруги, тому дбайливо оберігає вас від небезпеки за допомогою такого неприємного попередження. Якщо подумати, то це навіть не попередження, а єдина умова, що дозволяє продовжити установку, тому перед нами не що інше, як прямий шантаж.

До речі, пару днів тому на сайті microsoft знову з’явилася програма, що дозволяє зрозуміти, чи сумісний ваш комп’ютер з новою операційною системою. Якщо ви ще не в курсі – переходите в наш матеріал, там є вичерпна інформація з цього питання.