Водії tesla стають неуважними при використанні автопілота

29

Представники служби безпеки сша просять компанію tesla пригальмувати функцію автономного водіння (fsd), яку компанія планує випустити через кілька днів. У них є всі підстави для занепокоєння. Згідно з новим дослідженням массачусетського технологічного інституту, водії стають “неуважними” при використанні функції fsd компанії tesla. Це останнє дослідження, яке підтверджує те, що всім нам в принципі вже було відомо.

Дослідники проаналізували дані спостереження за 290 епізодами відключення fsd, щоб визначити, чи фокусують водії, які використовують цю функцію, свій погляд на дорозі або все більше на інших речах. Вони виявили, що при включеній функції fsd погляди на дорогу тривали менше ніж погляди, не пов’язані з водінням, наприклад спрямовані вниз або в область центральної панелі. За тривалістю 22% з них тривали більше двох секунд. Може здатися, що це не так багато, але коли ви летите по автостраді, кожна частка секунди має значення.

Фахівці з’ясували – ” моделі візуальної поведінки змінюються до і після відключення системи ap. До відключення ap водії менше дивилися на дорогу і більше концентрувалися на областях, не пов’язаних з водінням, в порівнянні з переходом на ручне управління”.

Підвищена частота поглядів вниз і на приладову панель при використанні fsd не є чимось шокуючим. Написання смс за кермом вже є широко поширеною проблемою, а інформаційно-розважальна система tesla настільки переповнена непотрібними функціями і розважальними пропозиціями, що у водіїв є маса причин відвести погляд від дороги, якщо вони не вважають за потрібне стежити за нею в першу чергу. (останнє оновлення інформаційно-розважальної системи компанії вартістю 2 000 доларів дозволяє власникам tesla грати в stardew valley на приладовій панелі). Загальні висновки не є дивовижними, враховуючи те, що багато хто вважає fsd, або” автопілот ” на мові тесла, дуже привабливим, оскільки це дозволяє водіям розслабитися і відпочити.

Однак недостатня увага до дороги може призвести до смертельних наслідків. Голова національної ради з безпеки на транспорті нещодавно назвав використання компанією tesla терміна “повне самонавчання” вводить в оману, заявивши, що це може привести до того, що люди будуть” неправильно використовувати і зловживати ” технологією. Tesla стверджує, що остання версія fsd 10.0.1 здатна приймати “більш розумні та впевнені рішення”, але тільки за межами шосе, де технологія не змінилася. Комісія ntsb може давати рекомендації з безпеки на транспорті, але не уповноважена вживати примусових заходів.