Machinegames працює над неанонсованою грою поряд з indiana jones

30

На цьому тижні старший ігровий дизайнер machinegames теему ківікангас оновив свій профіль на linkedin. Оновлений список робіт ківікангаса говорить про те, що студія розробляє ще один неоголошений “проект”, поряд з грою про індіану джонса.

Це трохи несподівано, враховуючи що machinegames кинула всі сили на розробку гри про індіану джонса. Однак якщо у них вистачає ресурсів для одночасної розробки двох ігор, то це тільки хороша новина, адже за останні кілька років студія випустила кілька абсолютно приголомшливих ігор в серії wolfenstein.

На даний момент ми не знаємо абсолютно нічого про цей неоголошений проект, який розробляє machinegames. Насправді, ми не так вже багато знаємо і про саму гру про індіану джонса, оскільки про неї стало відомо тільки на початку цього року через дуже короткий тизер-трейлер, в якому просто показали стіл з купою документів і книг, розкиданих навколо.

Пізніше піт хайнс з bethesda підтвердив, що гра знаходиться на” дуже, дуже, дуже ” ранній стадії розробки. Враховуючи характер трейлера і коментарі хайнса, схоже нам доведеться чекати досить довго, перш ніж ми дізнаємося ще що-небудь про цей проект.