Завантажити graph messenger (telegraph) (мод: без реклами | вбудований російська мова) на андроїд

22

telegraph (мод: без реклами) – телеграф є кращим неофіційним клієнтом популярного месенджера телеграм, який має всі функції офіційного додатка і ряд корисних нововведень, значно розширюють функціонал. Налаштуйте його під свої переваги, для цього передбачено маса можливостей і налаштувань, яких немає у найближчих конкурентів.

Graph messenger може похвалитися налаштовуваними вкладками і категоріями для чатів, диспетчером завантажень і файловим менеджером, де будуть зібрані всі файли, з усіх каналів на які ви підписані, режимом примари, щоб бути невидимим в мережі, панеллю недавніх чатів і багато іншого. Є зручна стрічка, де відображаються всі повідомлення з усіх ваших каналів, дуже зручна штука для швидкого перегляду подій.

Дуже корисним є розділ “приховані чати”, доступ до яких можна отримати тільки після введення пароля, таким чином захистивши своє листування від чужих очей. При записі аудіо-повідомлення можна змінити свій реальний голос, наприклад зробивши його як у дитини. Крім того є автовідповідач, додавання постів в обране, особливі контакти, можливість одночасно тримати до 50 облікових записів, резервне копіювання і багато-багато іншого.