Робот-носильник gitamini слід за господарем довгих 34 км [відео]

25

Італійська компанія piaggio fast forward випустила зменшену версію свого знаменитого робота-носильник gita.gitamini буде супроводжувати свого власника в дорозі, перевозячи для нього вантаж до 9 кг.

Візуально вантажний робот зазнав мінімальні зміни, основні відмінності криються в зменшенні розміру кошика і всіх рухомих частин. Наприклад, gita міг перевозити вагу до 18 кг, в той час як gitamini здатний нести неболее 9 кг. Зниження розміру сприятливо вплинуло на автономність, адже новинкаспособна слідувати за власником довгих 33,7 км, тоді як більш старша модель — тільки 19,3 км.

Gitamini оснащений безліччю камер і датчиків, включаючи радардля навігації та відстеження свого власника. Для активації робота достаточновстать перед ним і натиснути кнопку сполучення. Після того як устройствоізучіт власника, воно буде слідувати за ним, орієнтуючись на машинне зір, зіскоростью до 9,6 км/ч.а ось функція запобігання крадіжки не передбачена. Розробники вважають, що нікому в голову не прийде красти такий масивний і помітний предмет. Крім того, розблокування здійснюється черезсмартфон власника, а значить, сторонні не зможуть використовувати робота.

Продажі gitamini стартують 15 жовтня за ціною $1850. Одночасно з цим вартість gita знизиться до $295.