SkinTrack: Сенсорна рука допоможе керувати розумними годинами

343

Високі технології не перестають дивувати. Вже давно робляться спроби впровадити сенсорне управління в шкірний покрив людини. Вченим університету Каргени-Меллона вдалося зробити прорив у цій галузі.

  • Чому Android продовжує «лагают», а iOS — немає
  • iPhone 7 буде мати два слоти для SIM-карт

Дослідники після багатьох років роботи представили унікальну технологію перетворення шкіри на руці в сенсорну панель. Звучить фантастично, чи не правда?

Вам набридло клікати по крихітному дисплею розумних годин (Smart Watch)? Незабаром така потреба зникне. Адже можна буде проводити управління гаджетом простими жестами, що здійснюються на поверхні руки.

Варто відзначити, що подібні рішення були реалізовані раніше, але вони передбачають наявність додаткового обладнання – спеціальної гнучкої накладки або проектора в поєднанні з камерою. Але вчені Каргени-Меллона пропонують новітню технологію SkinTrack, яка працює з використанням кільця, передавального ВЧ-сигнали на мобільний пристрій під час дотику до шкірного покриву.

Ось цікаве відео, яке розповідає про корисне “ноу-хау”:

Як бачите, SkinTrack дозволяє замінити екранну клавіатуру, кнопки прокрутки, масштабування, і навіть допомагає грати в Angry Birds.

Розробники заявляють, що точність спрацювання досягає 99%. Настільки високий показник досягається ще й за рахунок електродів, встановлених в ремінці годин. При цьому нова технологія абсолютно ненав’язлива, не викликає ніякого дискомфорту. Ви просто торкнутися руки, і відбувається маленьке диво!

Експерти вже прогнозують сплеск на ринку розумних годин, який породить впровадження SkinTrack. Адже багато користувачів незадоволені крихітними розмірами екрану Smart watch. Але незабаром все зміниться.

Тим не менш, можуть виникати деякі проблеми при носінні одягу з довгим рукавом, або коли електродне кільце почне розряджатися. Радує той факт, що дослідницькі роботи не припиняються ні на хвилину. А значить, нинішні перешкоди незабаром можуть бути мінімізовані.