В far cry 6 буде секретний магазин з “більш цікавими предметами”. Ендгейм може бути найбільшим за історію серії

24

Бен холл, головний дизайнер світу far cry 6 , натякнув на розширений пост-релізний і ендгейм-контент в новітній частині популярної серії.

У недавньому інтерв’ю бен холл розкрив деяку інформацію про «секрети» гри і, можливо, її план щодо пост-релізного контенту. Far cry 6 і так буде масштабною, але, схоже, ubisoft прагне розширити свій ендгейм-контент.

Ютубер jorraptor запросив на інтерв’ю бена холла, щоб обговорити деякі особливості гри перед її запуском. Jorraptor вказав на всі унікальні валюти far cry 6, як їх придбати і для чого вони використовуються. Він виявив особливий інтерес до валюти, відомої як монеда, яку можна витратити у продавця на ім’я лола «на покупку унікального спорядження і зброї».

Холл розповів, що вона буде використовуватися для доступу до» спеціального магазину «з» більш цікавими предметами ” для придбання. Природно, холл нічого не сказав про особливості валюти, але, враховуючи плани компанії на far cry 6 після запуску, зрозуміло, що ця валюта допоможе гравцям в ендгеймі.

Всі ці плани, обіцянки та розмови про секретні магазини вказують на те, що far cry 6 приділяє велику увагу здатності утримувати гравців після титрів. Ubisoft явно докладає зусиль, щоб зробити цю частину в серії незабутньою.

Far cry 6 розширює межі не тільки своїм явно більш похмурим тоном, але і своїм підходом до підтримки життя в грі. З усім вмістом, розкритим на даний момент, far cry 6 матиме ендгейм, який обійде всі минулі частини серії. Одне з найпоширеніших критичних зауважень щодо серії полягало в тому, що після закінчення титрів у грі просто нема чого робити. Ubisoft явно почула критику і планує дати гравцям щось абсолютно грандіозне.

Far cry 6 вийде 7 жовтня для luna, пк, ps4, ps5, stadia, xbox one і xbox series x | s.