Нове порівняння halo infinite демонструє дуже вражаючі візуальні ефекти та продуктивність

18

У ці вихідні розпочався другий технічний тест багатокористувацького режиму halo infinite . У мережу з’явилося абсолютно нове відео порівняння версією з консолей xbox, що демонструє вражаючі візуальні ефекти і продуктивність.

Перший технічний попередній перегляд був запущений ще в липні, і після запуску цієї збірки порівняння платформ xbox показало стабільну продуктивність практично на всіх консолях, крім базової xbox one. Тепер з’явилося ще одне порівняння, і, судячи з усього, продуктивність гри була значно покращена на всіх платформах, хоча режим продуктивності 120fps був відключений на series s для цього тесту.

Цікаво, однак, те, як гра працює на xbox one x – під час першого тесту infinite працювала зі швидкістю 30 кадрів в секунду, але в новому тесті можна грати в гру з роздільною здатністю 1440 пікселів і 60 кадрів в секунду за допомогою недавно доданого режиму продуктивності.

  • xbox series x – 2160p 60 к/с з динамічною тимчасовою реконструкцією / 2160p 120 к/с з тимчасовою реконструкцією з динамічного 1440p
  • xbox series s – 1080p 60 к/с з динамічною тимчасовою реконструкцією
  • xbox one x – 2160p 30 к/с з динамічною тимчасовою реконструкцією / 1440p 60 к/с з динамічною тимчасовою реконструкцією
  • xbox one– 1080p 30 кк/с з динамічною тимчасовою реконструкцією