Підтверджено, де був тоні старк під час приземлення тора на землю в «що, якщо…?”

17

Нещодавно випущений сьомий епізод мультсеріалу « що, якщо…? » від marvel studios в першу чергу фокусується на альтернативній версії тора, яка більше віддає перевагу тусовки і веселощі, ніж війни і битви.

Легкий і веселий тон супроводжується протягом майже всієї серії триває до тих пір, поки в кінці не з’являється альтрон в тілі вижена зі своїми підлеглими. Що ще більш страшно, лиходій з шістьма каменями нескінченності. Не буде заниженням сказати, що мало хто очікував такий поворот подій.

Зрозуміло, тут є відразу кілька деталей: наприклад, той факт, що тіло альтрона зроблено з вібрануіма, припускає, що без тора месники не змогли його зупинити. У » месниках: ера альтрона ” блискавка тора є джерелом енергії, який оживляє віжена, а нове творіння відіграє важливу роль у перемозі над альтроном. Це могло означати, що альтрон зміг перемогти месників у цьому всесвіті ” що, якщо…? “, однак, той факт, що лиходій володіє каменем душі робить ще один крок вперед.

Щоб альтрон заволодів каменем душі на вормірі, йому довелося б заплатити ціну, оскільки, як говорив червоний череп – «щоб отримати камінь, потрібно втратити, що любите. Душа за душу”» альтрон має не так багато спільного з душами, але єдиним, ким би він міг пожертвувати заради отримання каменю душі, міг бути сам тоні старк. Отже, після створення альтрона залізна людина померла на вормірі в тій всесвіті, яку ми бачимо в сьомому епізоді ” що, якщо…? ».

Поразка месників і смерть тоні старка в цьому всесвіті підтверджується і іншою деталлю. Коли тор шаленіє на землі, можна побачити багато персонажів, але жодного месника, а тоні старка, ймовірно, було б важко утримати від такої вечірки. Коли “щ. І. Т.” поставив завдання зупинити тора, у них немає команди, яку можна було б викликати, і тому вони звертаються відразу до капітана марвел. Якби месники або тоні старк все ще були доступні в цьому епізоді ” що, якщо…? “, напевно, вони були б першими, хто відреагували на дзвінок ніка ф’юрі.