Щотижневий чарт steam:на першому місці — нова операція для cs: go, deathloop вибула з п’ятірки кращих

32

Перше місце в чарті продажів steam за підсумками минулого тижня зайняла операція «хижі води» (riptide) для counter-strike: global offensive. На другому і третьому розташувалися різні видання mmorpg new world від amazon games, кількість попередніх замовлень яких збільшилася перед офіційним запуском.

Джерело зображення: steam

Операція “хижі води” додала нові карти, випробування, варіації режимів і функцію закритого підбору гравців. Незважаючи на зростання користувацької активності на тлі релізу операції, counter-strike: global offensive не вдалося побити свій рекорд кількості одночасних гравців. У день виходу операції в шутері одночасно перебували 949 817 користувачів, а за останню добу даний показник склав 873 396. Максимум за весь час— 1 308 963 — був досягнутий два роки тому.

Завдяки зростанню попередніх замовлень new world, минулого тижня займала дев’яте місце, дісталася до трійки лідерів. Офіційний запуск гри відбудеться завтра, 28 вересня. За час бета-тестування mmorpg зібрала в steam понад 200 тисяч користувачів одночасно.

Четверту сходинку утримує naraka: bladepoint. Популярність королівської битви в східному антуражі залишається стабільною: добовий пік онлайну зберігається в межах 140-160 тисяч користувачів. При цьому рейтинг на підставі недавніх оглядів перевершує загальний: за останні 30 днів гравці опублікували понад 18 тисяч рецензій, 83% від цієї кількості — позитивні.

Футбольному симулятору fifa 22, прем’єра якого призначена на 1 жовтня, попередні замовлення допомогли піднятися на п’яте місце. Очолював чарт рольової екшен deathloop за тиждень втратив відразу п’ять позицій. Кількість одночасних гравців поступово знижується: за останню добу максимальний показник склав 7 800, в той час як 20 вересня він майже досяг 11 тисяч. На сьомій сходинці як і раніше знаходиться містобудівний симулятор про бобрів timberborn, продажі якого за перший тиждень перевищили 130 тисяч копій. Комплект з vr-шоломом valve index залишився на восьмому місці.

Симулятор алхіміка potion craft: alchemist simulator від російської студії niceplay games, що вийшов в ранньому доступі 21 вересня, дістався до дев’ятого місця. До теперішнього моменту проект отримав більше 2 100 відгуків, 92 % від даної кількості-позитивні. Закриває топ – 10 симулятор управління заправною станцією gas station simulator, також має дуже позитивні відгуки (рейтинг на підставі майже чотирьох тисяч оглядів — 83 %).

Японська rpg tales of arise, в період з 12 по 19 вересня займала другу сходинку, покинула чарт.

Топ-10 по виручці (20-26 вересня):

  1. counter-strike: global offensive-операція ” хижі води»;
  2. new world (передзамовлення);
  3. new world (передзамовлення іншого видання);
  4. naraka: bladepoint;
  5. fifa 22 (попереднє замовлення);
  6. deathloop;
  7. timberborn;
  8. valve index vr kit;
  9. potion craft: alchemist simulator;
  10. gas station simulator.