Sony показала нові скріншоти horizon: forbidden west і заявила про паритет геймплея на ps4 і ps5

21

guerrilla games заявила, що ps4-версія horizon: forbidden west не буде гіршою якістю через роботу студії над грою для playstation 5 .

Хоча потужність нової консолі дозволила guerrilla підняти рівень деталізації, головний художник по персонажам бастьєн рамісс повідомив в інтерв’ю блогу playstation, що студія прагне забезпечити однаково захоплюючий ігровий процес на обох платформах.

” взагалі-то ми створювали і тестували гру одночасно і на playstation 4, і на playstation 5, тому що нам важливо, щоб користувачі playstation 4 отримали точно такі ж враження. З досвіду роботи над horizon: zero dawn ми знаємо, що нам є куди рости в плані реалізму і якості деталей персонажів; і ми раді скористатися цим досвідом і перенести його в продовження”.

“найпомітніші технологічні поліпшення елой – чіткість захоплення лицьової анімації і тіла, так виходять більш реалістичні форми і поверхні на персонажах, а ще це дозволяє збільшити число полігонів на зроблених вручну і поношених нарядах”.

Раніше в червні гейм-директор horizon: forbidden west матіс де йонге заявив, що playstation 4 не стримувала розробників, і їм не довелося урізати своє бачення гри через апаратні обмеження консолі минулого покоління. За його словами, головною відмінністю між двома версіями буде графіка. На ps5 проект також запропонує більш швидкі завантаження, підтримку 3d-звук і особливостей dualsense .

У новому інтерв’ю рамісс детальніше розповів про це:

“консолі нового покоління більш потужні, і ми можемо додавати більше полігонів в моделі персонажів і опрацьовувати їх до таких дрібниць, як наприклад волосяний пушок, більш плавні грані, чіткі текстури і правдоподібна поведінка об’єктів – і це далеко не все. Технології playstation 5 вплинули не тільки на графіку, ми змогли збільшити число з’єднань скелета і вивести гнучкість і лицьову анімацію на абсолютно новий рівень – тепер персонажі більш реалістичні і захоплюють. Коротше кажучи, мрія гравців і розробників збулася!”.

Новий скріншот і рендер елой:

Нещодавно sony перенесла дату виходу horizon: forbidden west на 18 лютого 2022 року . Компанія також спочатку відмовилася від обіцяного безкоштовного апгрейда для покупців ps4-версії, але під тиском громадськості повернула таку можливість назад.

У блозі guerrilla також детальніше розповіла