Disco elysium: the final cut вийде на консолях xbox 12 жовтня

25

Студія / um оголосила дату виходу рольової гри з відкритим світом disco elysium: thefinal cut на консолях сімейства xbox (series x|s і one). Проект про детектива сунікальського з’явиться на приставках microsoft 12 жовтня в цифровому вигляді, а 9 листопада вийде фізіческоеізданіе тайтла. Придбати disco elysium: the final cut можна буде в microsoftstore за ціною 39,99 доларів.

Discoelysium: the final cut – це остаточне видання новаторської, відзначеної безліччю нагород рольової гри з відкритим світом і божевільними наслідками. Цей проект не є портом тайтла 2019 року, по суті це копітка переробка, яка отримала визнання критиків гри, включаючи перероблений користувальницький інтерфейс, параметри масштабування шрифтів, нові квести і повну поддержкуконтроллера.

Вашперсонаж-детектив з набором унікальних навичок, якому належить дослідити цілий міський район. Доля зведе вас з незабутнімиперсонажами. Проводьте допити, розкривайте вбивства або беріть хабарі. Вам потрібно знати, ким ви хочете стати-героєм або цілковитим невдахою.