Iphone на ios 14.8 і ios 15 швидко розряджається. У чому справа

27

автономності iphone після виходу свіжих оновлень. Людей не надто цікавлять системні баги, загальна швидкодія інтерфейсу та інші показники. Їм важливо, скільки їх смартфон буде жити від підзарядки. Якщо як мінімум так само, як і раніше, значить, оновлюватися можна. А, якщо ні, то, мабуть, варто перетерпіти і дочекатися, поки apple випустить патч з виправленням. Але іноді буває так, що передчасну розрядку iphone провокує сторонній софт, а не штатний. Зовсім як в цьому випадку.

Iphone швидко розряджається? швидше за все, причина в додатку spotify

Швидка розрядка iphone, брак пам’яті і перегрів: які проблеми є в ios 15 і як їх виправити

Користувачі iphone на ios 14.8 і ios 15 почали скаржитися на передчасну розрядку своїх смартфонів. Проблема проявила себе вже досить давно-близько тижня тому, але, судячи з усього, почала підкорювати нові горизонти не відразу, а поступово. У всякому разі, з плином часу кількість скарг тільки зростала, а дієвого рішення щодо усунення цього недоліку сама apple так і не запропонувала.

Spotify розряджає iphone

Ймовірно, spotify провокує передчасну розрядку iphone через незгасаючі фонових процесів

Не запропонувала, тому що проблема була і не на її боці. Як з’ясувалося, причиною перевитрати зарядки став додаток spotify. Це воно провокує підвищене енергоспоживання і навіть призводить до перегріву смартфона, на якому воно встановлено. Ключове слово тут-саме встановлено. Тому що, як показує практика, додатком можна навіть не користуватися. Воно просто жере зарядку як не в себе навіть в пасивному режимі.

Судячи з усього, spotify розряджає iphone через якісь фонові процеси, які програма не може погасити. Однак що саме це за процеси, ні в apple, ні в spotify не розповіли. Більш того, все це поки тільки здогади. Навіть розробники шведського стрімінгового сервісу самі не знають, в чому справа, повідомляючи користувачам, що вивчають ситуацію і незабаром запропонують вирішення проблеми. Адже не можна допускати , щоб топове додаток розряджало iphone , особливо, якщо його не використовують.

Максимальна ємність акумулятора iphone швидко падає. Що робити

Цікаво, що проблема в основному зустрічається тільки на пристроях з ios 14.8 і ios 15 . Мабуть, щось в цих версіях ос провокує додаток розряджати iphone особливо сильно. Тим не менш, spotify взяла відповідальність виключно не себе, не перекладаючи її на apple. Так що високо ймовірно, що компанія з купертіно тут і правда ні при чому, а виною всьому недостатньо прямі руки розробників, які допустили подібного роду баг.

З іншого боку, якщо почитати тематичні сайти і форуми, то стане ясно, що нехай невелика, але все-таки помітна аудиторія користувачів більш ранніх версій ос теж скаржиться на перевитрата енергії через spotify . Здебільшого вони обмежуються тільки скаргами без будь-яких доказів, але підстав не вірити їм, враховуючи, що додаток дійсно провокує передчасну розрядку, загалом кажучи, немає.

Як відключити фонове оновлення додатків

На даний момент в якості тимчасового рішення розробники spotify пропонують два можливих шляхи усунення проблеми:

  • повне видалення програми і повторна установка;
  • відключення фонового оновлення додатків на ios.

Але, якщо з видаленням ви швидше за все впораєтеся і без сторонньої допомоги, то ось про спосіб відключення фонового оновлення контенту в додатках, очевидно, знають далеко не всі. Втім, нічого складного в цьому немає:

Спробуйте відключити фонове оновлення додатків зовсім

  • перейдіть в “налаштування” і відкрийте “основні»;
  • тут виберіть вкладку” оновлення контенту»;
  • вимкніть “оновлення контенту” , якщо хочете вимкнути оновлення всіх додатків;
  • зніміть галочку з конкретного додатка, якщо хочете вимкнути тільки його оновлення.

Як змінилася ємність акумуляторів iphone 13

Ця дія заборонить додаткам оновлювати контент у фоновому режимі за умови підключення до мережі wi-fi або 3g/lte. Сама apple обіцяє, що час роботи iphone і ipad може зрости, якщо відключити функцію фонового оновлення. Однак у випадку зі spotify немає ніяких гарантій, що це дійсно відбудеться. По-перше, ніхто не знає, які саме процеси потрібно обмежувати. А, по-друге, не факт, що баг в додатку взагалі підпорядковується обмежуючому механізму.

Відверто кажучи, ситуації, подібні до цієї час від часу відбуваються з багатьма додатками, які якось функціонують у фоновому режимі. Наприклад, не так давно facebook почав вбивати акумулятор iphone , програючи відеоролики зі стрічки новин користувачів. Проблему досить швидко виявили і виправили, проте осад у людей залишився. Саме після того випадку багато хто просто видалили додаток соціальної мережі зі своїх пристроїв.