“королева повернулася”: фанати в захваті від bayonetta 3 – з’явилася величезна кількості фан-артів

20

Перша геймплейна демонстрація гаряче очікуваної bayonetta 3 стала одним з найяскравіших епізодів недавньої презентації nintendo direct . Після анонсу в 2017 році і тривалого затишшя поява сексапільної відьми на екранах викликала справжній фурор серед шанувальників, і вони, надихнувшись новим образом героїні, почали малювати найрізноманітніші фан-арти, яких до теперішнього моменту на просторах мережі з’явилася вже велика кількість.

Величезний сплеск фанатської творчості можна порівняти з тим, який стався після представлення геймерській спільноті леді дімітреску, рівет і появи боузетти.

І це незважаючи на те, що деякі фанати вельми неоднозначно сприйняли новий образ байонетти, що є, згідно цікавою фанатської теорії , її альтернативною версією з іншого таймлайну.

Пропонуємо вашій увазі добірку фанатських ілюстрацій на основі bayonetta 3.

Процес малювання ілюстрації:

Pic.twitter.com/f7vd8zvbcf

— アレクス (@layer_x3) september 24, 2021

Bayonetta#bayonetta3 #pixelart #ドット絵 pic.twitter.com/okesy4cjek

— bryan heemskerk (@bryanheemskerk) september 24, 2021

Astral chai- er wait no, bayonetta 3 ? drawn&animated in #pixelart app / #bayonetta3 #platinumgames #pixelart pic.twitter.com/qfhli3xjhi

— rachel’s ham (@rachels_ham) september 24, 2021

Крім цього, деякі творці малюнків розповідають, що виконавчий директор bayonetta 3 і автор франшизи хідекі камія, раніше заблокував їх в twitter, тимчасово знімає блок, щоб вказати, що у байонетти на обличчі повинна бути родимка, а потім знову блокує.

Kamiya unblocking people to remind them that bayonetta has a mole on her face and then blocking them again is my favorite genre of tweet today https://t.co/c0yb7mlpnd

— superrad ? (@superradlemon) september 25, 2021

Користувачі мережі також звернули увагу на те, що під час заклику демона байонетта виконує знаменитий танець карлтона з фільму “принц з беверлі-хіллз”.

Bayonetta be doing the carlton to summon gomorrah #bayonetta3 pic.twitter.com/4d6lswrotv

— l꣆ è¥дочки ð£ ðårk çhð¢ðlå†дочки (@bayonettacobell) september 25, 2021

Імовірно, презентація bayonetta 3 відбулася завдяки одному з фанатів, який створив цей вражаючий коло для призову байонетти.

Крім фан-артів, жіноча половина фанатської спільноти показала перший косплей байонетти.

I had to do it #bayonetta3 pic.twitter.com/h6wpre3squ

— lord zorb ? (@zalariacosplay) september 25, 2021

Ok i’m sorry, i wore the glasses! #bayonetta3 #platinumgames pic.twitter.com/iw49txo3pv

— caytie cosplay ⚡️ (@caytreee) september 26, 2021

“i’m ready to give you everything you want.”…it’s 3am where i am and i have a killer head cold but i bring you all… ✨ h e r ✨ …#bayonetta3 #bayonetta #platinumgames pic.twitter.com/ot8jlu2ybi

— ?????? (@peachieclover) september 24, 2021

Реліз bayonetta 3 очікується в 2022 році ексклюзивно на nintendo switch .

читайте також : чокобо, мугли і віві виходять на трасу: square enix випустить chocobo gp ексклюзивно на nintendo switch .