Екран iphone 13 pro max став кращим у світі за версією displaymate

16

Фахівці авторитетної лабораторії детально вивчили характеристики і можливості екрану iphone 13 pro max. За результатами тестування він був названий кращим споживчим рішенням, представленим на сьогоднішній день на ринку смартфонів.

За словами експертів, apple вдалося перевершити показники торішнього iphone 12 pro max завдяки технології адаптивної частоти оновлення promotion, що розганяє дисплей до 120 гц. Встановлена в iphone 13 pro max oled-матриця з широким динамічним діапазоном і контрастності 2 000 000:1 також підтримує технології truetone, hdr і haptic touch.

Максимальна яскравість екрану новинки при перегляді hdr-контенту досягає 1200 ніт, а в стандартному режимі — до 1000 ніт. Дозвіл 6,7-дюймового екрану смартфона становить 2778х1284 точки, що дає йому показник щільності пікселів в 458 ppi.

«в iphone 13 pro max практично ідеально точне калібрування і загальна продуктивність, яку візуально неможливо відрізнити від ідеальної. Ми присуджуємо цій моделі найвищу оцінку a+. Це найкращий дисплей серед смартфонів, який встановив відразу 12 рекордів у наших тестах», — зазначили представники displaymate.