Налаштування зброї в майбутньому оновленні enlisted

14

На даний момент розробники завершують підготовку оновлення enlisted , яке поверне частину точності гвинтівкам з поздовжньо-ковзаючим затвором. Розробники поділилися, чому були зроблені ці зміни і які їхні плани щодо налаштування зброї.

Головна мета — зробити гру, в якій кожен вид зброї має свої сильні і слабкі сторони в різних тактичних комбінаціях з урахуванням особливостей карт і місій, спеціалізації бійців, вашого досвіду і переваг в бою.

Тому розробники продовжують налаштовувати поведінку всієї зброї в грі, шукати нові способи зробити його цікавим і різноманітним без шкоди реалістичності і балансу.

Точність пострілу

Як ви встигли помітити, нещодавно були змінені налаштування точності гвинтівок з поздовжньо-ковзаючим затвором. Це було зроблено з урахуванням їх реальної ефективності на полі бою: під час війни більшість снайперських гвинтівок ретельно відбиралося з сотень зразків серійних «болтовок», щоб знайти найбільш стабільно стріляючі екземпляри. Решта ж гвинтівки мали досить помітний розкид польоту кулі, хоча і показували себе краще напівавтоматичного і автоматичної зброї.

Втім, аналіз результатів боїв після оновлення показав, що зміни вийшли занадто вагомими, тому буде повернута значна частина точності звичайним «болтівкам» і кулеметам з невеликими магазинами. В іншому ж зміни точності пострілу для напівавтоматичної зброї і більш важких кулеметів на даний момент здаються досить вірними, хоча і для них в оновленні будуть зроблені невеликі коригування в бік підвищення точності.

Подальші плани

У enlisted реалізована механіка випадкової віддачі зброї при стрільбі. Зараз розглядається ідея ввести в гру» візерунки ” руху зброї під дією віддачі замість довільного руху зброї в рамках заданих параметрів. Це зробить кожну модель ще більш унікальною за своєю поведінкою і більш цікавою для освоєння.