У мережі з’явилися порівняння дисплеїв нового nintendo switch oled і старого switch з lcd

19

Пару днів тому в мережі стали з’являтися фотографії нової консолі від nintendo – switch oled, яка повинна буде вийти 8 жовтня. Спочатку nintendo намагалася боротися з поширенням фотографій, де порівнювали дисплеї старої і нової консолі. Зокрема, фотографія нижче була видалена з сайту reddit, проте потім її перезалили в twitter. Схоже, що фахівці nintendo порахували боротьбу з власними фанатами марною, тому в подальшому фотографії не віддалялися.

порівняння старого switch (зверху) і нового switch oled (знизу)

Дозвіл дисплея залишилося колишнім (720p), так само як і співвідношення сторін. Однак підросла на 0.8″ діагональ і зміна матриці з lcd на oled дійсно зробили консоль більш цікавою. Ще одним корисним нововведенням стала нова підставка на тильній частині пристрою. Вона теж виросла в розмірах і стала менш кволою. Досить докладне порівняння старого і нового світча провів автор ютуб-каналу nintendo prime:

На думку автора, нове розташування слота для карт пам’яті micro sd зробило його менш зручним у використанні. А ось максимальна яскравість нового дисплея стала істотно вище, що робить можливим комфортне використання консолі поза приміщеннями. Як і очікувалося, об’єм вбудованої пам’яті збільшився вдвічі: з 32 гб до 64 гб. Чи варті ці зміни переплати в $50? швидше за все, про це можна буде судити за обсягом продажів.