Веб-івент та спеціальне відео на честь першої річниці genshin impact

18

Рівно рік тому студія mihoyo випустила action/rpg genshin impact. За цей час гра знайшла неймовірну армію фанатів по всьому світу, що зробило її однією з найпопулярніших ігор сучасності. На честь першого дня народження команда розробників запустила браузерну подію» подорож спогадів”, а також поділилася відеороликом, присвяченим пригодам в тейваті.

Івент буде доступний з 28 вересня по 12 жовтня для гравців, які досягли 10 рангу пригод. У вас буде можливість дізнатися величезну кількість різної статистики про вашу активності в genshin impact за цілий рік. Після цього ви зможете поділитися посиланням на найбільш значущі досягнення, які вам вдалося зробити в грі, і отримати за це камені витоку. Також переходите по посиланнях своїх друзів, щоб не тільки подивитися, чим вони змогли відзначитися, але і відкривайте подарунки, які включають чарівну руду посилення і досвід героя. Кожен подарунок може бути відкритим 15 гравцями.

Крім того, в самій грі почалася роздача подарунків за щоденний вхід. В цілому ви зможете отримати 10 переплітаються доль, 80 000 мори, 18 чарівної руди посилення і 8 дослідів героя. Для того, щоб забрати всі нагороди, необхідно заходити протягом 7 днів.