Bloomberg: nintnedo switch з поліпшеною начинкою і підтримкою 4k є в планах — студії по всьому світу отримали девкіти

20

Напередодні запуску nintendo switch oled видання bloomberg заявило, що у nintendo є плани на нову модель гібридної консолі з поліпшеною начинкою і підтримкою дозволу 4k . Більш того, щонайменше 11 компаній по всьому світу давно встигли отримати девкіти цієї switch і приступили до створення ігор для неї, йдеться в статті.

“багато були здивовані, коли дізналися, що нова консоль nintendo [switch oled] не буде розташовувати спільною особливістю конкуруючих систем – підтримкою дозволу 4k. і найбільше це могло спантеличити розробників, які вже працювали над 4k-іграми [для switch], використовуючи програмний інструментарій, наданий їм самої nintendo “, – йдеться в матеріалі.

Виходячи з інформації bloomberg, деякі студії не знали про плани на switch oled без підтримки 4k. Nintendo могла перенести запуск моделі з удосконаленою начинкою на більш пізній термін у зв’язку з серйозною нестачею на ринку важливих компонентів.

“співробітники 11 компаній на умовах анонімності розповіли, що їх команди володіють девкітами з підтримкою 4k. Ці компанії – від великих видавців до невеликих студій – розкидані по всьому світу. Серед них є один виробник, який раніше не випускав гри на консолях – zynga”, – пише bloomberg.

Згідно з джерелами видання, які нібито знайомі з планами японського платформодержателя, тепер система з підтримкою дозволу 4k очікується на ринку не раніше кінця 2022 року .

Bloomberg пише, що ситуація, що виникла, може відштовхнути від nintendo деяких розробників, які витратили місяці на адаптацію своїх ігор під нове залізо, використовуючи отримані девкіти. Акції “великий n” просіли цього року на 20%, тоді як цінні папери конкурентів подорожчали.

До публікації статті nintendo відреагувала на запит bloomberg і назвала матеріал видання “неточним”, не ставши вдаватися в деталі.

, однак замість так званої switch pro в результаті була анонсована switch oled . Вона вийде вже 8 жовтня за ціною в $349,99.

Сьогоднішній матеріал bloomberg отримав назву “розробники створюють ігри для 4k-консолі nintendo, якої не існує”.