Microsoft paint для windows 11 отримав новий, більш сучасний дизайн (оновлено)

15

Компанія microsoft продовжує ділитися відомостями про свою майбутню операційну систему windows 11. Цього разу нам розповіли про нову версію одного з вбудованих в неї додатків.

Глава відділу windows і пристроїв microsoft панос панай повідомив в твіттері про те, що windows 11 отримає оновлену версію графічного редактора paint.

Paint практично не змінювався з часів windows 7, отримавши незначні зміни інтерфейсу разом з випуском windows 8, але тепер нам приготували помітно більш змінену версію.

Here’s another @windows 11 first look. This is the beautifully redesigned paint app, coming soon to windows insiders. Can’t wait to see your creations! # windows11 #windowsinsiders pic.twitter.com/jikyfqqfuv

– panos panay (@panos_panay) august 18, 2021

Перш за все, новий додаток отримає підтримку темного режиму, а також багато елементів користувальницького інтерфейсу в стилі дизайну windows 11. Значки, схоже, оновляться повсюдно, але їх функції залишаться колишніми.

Деякі меню були також оновлені. Наприклад, при вставці текстового поля інструменти редагування тексту тепер відображаються під стрічкою, а не на окремій вкладці. Меню вибору кистей тепер виконано у вигляді списку, а не сітки і в ньому поліпшений їх попередній перегляд. Зразки кольорів на стрічці тепер виконані у вигляді кіл замість квадратів.

Отже, ми бачимо що, по суті, нам пропонують по суті все той же старий добрий paint, але в новій, більш сучасної обгортці.

додано 29.09.2021:

Компанія microsoft почала поширювати оновлений paint серед учасників програми тестування windows insider. Крім згаданих раніше змін в paint для windows 11 з’явилася нова функція, якої раніше не було в додатку, а саме інструмент для редагування тексту.

Blessed ui improvement#windows11 #fluentdesign

— firecube (@firecubestudios) september 28, 2021

Нагадаємо, що стабільна версія windows 11 повинна бути випущена вже наступного тижня 5 жовтня.

схожі матеріали: