Музичний супровід культової heroes of might and magic iii випустять на вінілових платівках

17

Існує думка, що у кожного поважаючого себе саундтрека повинна бути «тепла» вінілова платівка. Скоро така з’явиться і у музичного супроводу культової покрокової стратегії heroes of might and magic iii. Втілювати ідею в життя буде польська компанія gamemusic, а до роботи над записом залучили композиторів пола ромеро і роба кінга, чиї твори, що супроводжували безсонні ночі в «третіх», на все життя врізалися в наші спогади.

Набір складатиметься з чотирьох вінілових платівок, на яких розмістили понад тридцять композицій з heroes iii.

Випускати платівки будуть в чотирьох кольорах на вибір: зеленому, червоному, чорному і блакитному, відповідним фракціям оплоту, інферно, некрополіса і замку. Задоволення порівняно недороге – 49 євро — але за доставку в росію доведеться доплатити ще 15 євро. Почати поставки планують наступного року.

За словами пола ромеро, сам він далекий від відеоігор, але кожен раз, даючи концерти на гастролях, радіє тому, як багато існує шанувальників heroes of might and magic iii, що обожнюють її музичний супровід. Також ромеро зазначив, що при створенні музики до «героїв» вони з кінгом надихалися різними композиціями, в тому числі і творами рахманінова і прокоф’єва.