Камера iphone 13 pro max виявилася підходящим лікарським інструментом при лікуванні очей

20

Однією з нових функцій iphone 13 pro є режим макрозйомки, який дозволяє робити якісні фото з дуже близької відстані. У той час як більшість користувачів використовує новий режим для зйомки деталей природи, доктор томмі корн (tommy korn) виявив, що макро-камера iphone 13 pro max також може бути корисна в діагностиці та лікуванні захворювань очей.

9to5mac.com

У linkedin офтальмолог поділився історією про те, як він використовував свій новий iphone 13 pro max для перевірки зору пацієнта за допомогою нової камери. Завдяки режиму макрозйомки корн може робити дуже докладні фотографії очей, що дозволяє йому спостерігати і фіксувати важливі деталі про здоров’я пацієнтів.

9to5mac.com

Лікар продемонстрував можливості камери на прикладі випадку з пацієнтом, якому пересадили рогівку, і тепер доктору необхідно постійно перевіряти, чи заживає садно. Корн заявляє, що камера iphone 13 pro max цілком може претендувати на звання професійного приладу.

Незважаючи на наявність нового режиму камери, apple не додавала новий об’єктив для макрозйомки. Замість цього iphone 13 pro і pro max отримали модернізовану камеру з надширококутним об’єктивом з діафрагмою f/1,8 і кутом огляду 120 градусів, яка за рахунок автофокусу і силами пз дозволяє знімати макро-зображення з відстані 2 см.