Інсайдер: контракт square enix з marvel завершиться після “вартових галактики”

33

У 2020 році square enix і crystal dynamics випустили ігрову адаптацію ” месників “, а в кінці цього місяця відбудеться реліз “вартових галактики ” від eidos montreal .

Обидві гри зроблені за ліцензією marvel, контракт видавництва з якою не передбачає розробку інших проектів. Про це в новому випуску подкасту grubbsnax розповіді інсайдер і редактор порталу gamesbeat джефф грабб .

За відомостями журналіста, marvel уклала зі square enix угоду тільки на дві гри. Якщо marvel’s guardians of the galaxy виявиться великим успіхом, контракт можуть продовжити, проте зараз планів на розробку сиквела немає.

Грабб також не виключає, що після провалу “месників” disney більше не захоче ризикувати і продовжить робити ігри за коміксами marvel з більш довіреними партнерами, такими як sony , на рахунку якої вже є дві успішні частини” людини-павука ” від insomniac games. Крім того, з анонсів marvel’s spider-man 2 і marvel’s wolverine з’ясувалося, що insomniac розвиває зараз власну оригінальну ігрову всесвіт marvel, в яку в майбутньому в теорії можуть увійти і інші тайтли.