Пін-коди для warface (жовтень 2021)

37

Warface-один з найпопулярніших онлайн-проектів, розробники якого люблять балувати ком’юніті vip-прискорювачами, скінами на зброю, унікальними оперативниками та іншими внутрішньоігровими бонусами. Ми вирішили продовжити цю традицію і знайшли для вас кілька промокодом (пін-кодів), які зроблять гру трішки приємніше.

Що таке пін-коди в warface і де їх дістати

Пін-код – особливе цифро-буквене поєднання, ввівши яке гравець отримає ряд корисних внутрішньоігрових булочок. Найбільш часто зустрічаються є промокодом, що активують преміум-можливості і дозволяють заробляти значно більше ігрового досвіду і варбаксів (місцевої валюти).

Раніше головними постачальниками пін-кодів були розробники гри, які з їх допомогою мотивували гравців до участі у всіляких івентах і акціях. Однак в останні роки ініціатива в цьому питанні перейшла до звичайним гравцям , які вирішили побудувати свій бізнес на перепродажі заздалегідь запасених кодів на спеціалізуються торгових майданчиках.

Одноразові пін-коди

Головний недолік найбільш поширених типів промокодом полягає в тому, що їх можна активувати всього лише один раз. Удача завжди була на стороні найшвидших 😊

Випадкова зброя

  • igtqr48epn4cdfllfs47
  • 87zmv7xnu6keb41ovxei
  • bizt1erd8yzgmwaplu6t

Випадковий знак

  • g2srwywbnord5jwy3178
  • uvypojgyj4qkqhdicu2y
  • e721nt41v2f7p5vjzsas

Випадковий скін

Vip-прискорювачі на випадкову кількість днів

  • yvrqph7jwfgm98etj4gc
  • 39npzlvdwm10umno6gr5

Якщо удача відвернулася від вас, ви завжди можете зареєструватися за спеціальним посиланням і гарантовано отримати не менш цінний подарунок. Детальніше про цю можливість читайте в нашій статті.

Де активувати пін-коди

Введення промокодів здійснюється на офіційному сайті гри у відповідному розділі. Ми сподіваємося, що більшість наших читачів встигне активувати код і зможе отримати приємний бонус.

Якщо вам вдалося активувати код, будьте взаємоввічливі і надайте таку можливість іншим. А ми, в свою чергу, постараємося періодично поповнювати даний список новими пінами.

Напишіть в коментарях, чи пощастило вам, і який з пін-кодів ви активували, щоб ми змогли своєчасно його замінити.