iPhone 7 буде мати два слоти для SIM-карт

369

Вже восени 2016 року буде представлений iPhone 7, про який так багато говорять останнім часом. Чого тільки не писала “жовта преса” про новинку. Але достовірно відомо, що “яблофон” буде підтримувати роботу двох SIM-карт.

Цієї новини чекали багато. Але не всі зраділи такому апгрэйду. Адже тепер iPhone втратить ще одну свою “родзинку” і стане в один ряд з іншими брендами, які вже давно перейшли на дві сімки.

Але не поспішайте робити висновки. Відомо, що буде випущено три різновиди:

  • з 4,7-дюймовим екраном;
  • з 5,5-дюймовим дисплеєм;
  • з підтримкою Dual-SIM.

Тобто, дві з трьох моделей будуть як і раніше працювати з мобільним оператором.

Є інформація, що двухсимочный iPhone 7 будуть продавати тільки в Бразилії та Китаї. Але навіть при такому розкладі він легко потрапить на пострадянський простір.

Також з авторитетного джерела CNET стало відомо, що компанія Apple 16 червня 2016 року отримала патент на “Прозоре пристрій” (на базі інтелектуальної власності США він значиться під номером 9367093). Поки залишається тільки будувати припущення про те, що задумала яблучна корпорація.

Але в мережі вже у всю обговорюють цю тему. Багато хто впевнені, що наступний iPhone 8 стане повністю прозорим з двостороннім сенсорним дисплеєм. Якщо це так, то для мене залишається загадкою розміщення “нутрощів” гаджета.

Хотілося б дізнатися Вашу думку, дорогі читачі. Залишайте коменти під новиною і не забувайте ділитися з друзями в соціальних мережах.