Тривимірний платформер pumpkin jack прибуде на ps5 і xbox series в жовтні

28

Видавець headup games і студія nicolas meysonnier анонсували вихід тривимірного платформера pumpkin jack на playstation 5 і xboxseries 27 жовтня 2021 року. Власники версій гри для playstation4 або xbox one зможуть безкоштовно оновитися до нових версій дляplaystation 5 або xbox series. Нові версії будуть отлічатьсяподдержкой 60 кадрів в секунду і технології трасування променів.раніше в жовтні 2020 року відбувся реліз гри на xbox one,nintendo switch і pc (steam, gog, epic games store), а в лютому 2021 року — на playstation 4.

Pumpkin jack — це дика, але симпатична 3d-гра, в якій ви граєте в джека, фантастичного повелителя гарбузів! почнітечудовіщное пригода в землях іншого світу і допоможіть злу победітьдобро!

  • барвисті мультяшні пейзажі: подорожуйте позаворожуючим рівнями, милуючись грізними пейзажами, пишнимикрасками і чудовими світловими ефектами.
  • боріться за життя: за кожним поворотом підстерігають небезпечні тварі, тому вам потрібно освоїти мистецтво комбо-атак: ухилення і точний розрахунок допоможуть вціліти в динамічних битвах в реальному часі! гравцям потрібно добувати зброю і грамотновибирати його, виходячи на бій.
  • не втрачайте голову: ви можете вирішувати фізичні задачкиіз області гравітації і оптики, а можете знайти голові джека другоепримененіе: забивати нею кротів назад в нори, палаючим розумом, прокладати шляхи для магічних сфер… На кожному рівні вас чекає безліч захоплюючих випробувань!
  • шукайте друзів, які будуть битися разом з вами: уджека є вірні соратники-гордовита сова буде направляти його,а уїдлива ворона допоможе з атаками в далекому бою.