У франції досі продають iphone в комплектації з навушниками earpods

30

Восени 2020-го року американська компанія apple в черговий раз здивувала користувачів: вона підтвердила факт того, що в оновленій комплектації смартфонів iphone більше не буде дротових навушників earpods. За кілька місяців весь світ позитивно прийняв таке рішення, адже apple пояснила свої дії, як захист екології та природи. За словами співробітників “яблучної” компанії, комплектація з навушниками завдавала чималої шкоди навколишньому середовищу.

єдина країна, яка” встала і сказала ні ” – це франція. Тамтешні закони порадили apple або класти до французьких смартфонів навушники earpods, або повністю йти з французького ринку мобільних пристроїв. Природно, apple довелося погодитися. Як передають джерела з французької преси, компанія досі продовжує слідувати домовленостям з урядом.

приклад тому-коробка нових iphone 13, в якій незмінно лежить упаковка з акуратно складеними дротовими навушниками earpods. До слова, тут варто відзначити, що в роздробі навушники коштують приблизно 2 тис.рублів, тоді як французьким покупцям вони дістаються безкоштовно. Ще однією умовою до apple було поставлено відсутність надбавки до вартості iphone з гарнітурою.джерело.