Чи варто купувати macbook зараз або краще почекати

30

Коли на кону стоять нові продукти apple, фанати компанії завжди знаходяться в стані легкого збудження. Вони постійно сперечаються про те, який з них буде краще, чи варто його купувати, що робити зі старими і — сама безпрограшна тема — куди котиться компанія. Ажіотаж навколо нових ноутбуків macbook pro зростає, і фанати готові до великих змін, які обіцяють нам чутки, витоки і думки аналітиків різного ступеня авторитетності. Але, якщо придивитися трохи уважніше, можна побачити як мінімум кілька знаків, які натякають нам, як варто себе зараз повісті. А саме-чи купувати macbook pro негайно або трохи почекати, перш ніж зробити це.

Новий macbook-це завжди добре, але іноді не варто поспішати з його покупкою.

Чим новий macbook буде відрізнятися від старого

Перш за все, apple готує два нових основних компоненти. Першим буде новий екран miniled, який, як очікується, доповнить новий дизайн ноутбука своїми яскравими кольорами і більш глибоким чорним кольором. Він в чомусь навіть можна порівняти з тим, що може запропонувати oled, але без його мерехтіння і неможливості коректно відображати деякі кольори. Компанія вже “обкатала” цю технологію на ipad pro 12.9 і вийшло це у неї досить непогано, за винятком деяких незначних особливостей.

Коли вийде новий macbook на m1x.

Більш важливим для процесу прийняття рішення про покупку є перехід на новий процесор apple silicon. Нібито названий m1x, цей чіп повинен забезпечувати більшу потужність і більш широкі можливості в порівнянні з існуючими моделями macbook pro, випущеними в минулому році. Apple має великий досвід роботи з власними мікросхемами, тому проблем з обладнанням майже напевно не буде. Як з точки зору продуктивності, так і з точки зору безпеки все повинно бути відмінно.

Чи добре працює нова macos

Більш імовірно, що нова версія macos, яка буде випущена разом з новими ноутбуками macbook pro, може мати деякі серйозні проблеми, впливають на його потенційні можливості . Хоча це може здатися настільки ж фантастичним, як і ідея про те, що чіп m1x має проблеми, але згадайте, як apple випускала нові, сильно перероблені версії власного пз. Наприклад, ios 15, що стала доступною після виходу iphone 13. Не варто сумніватися, що її допилять і все буде працювати відмінно, але на першому етапі її розгортання проблеми були неминучі, і вони трапилися.

Нові операційні функції мають не тільки нові функції, але і нові баги.

Припустити, що нова версія macos буде з ходу працювати відмінно, не можна. У неї можуть бути проблеми з оптимізацією, камерою, роботою з пам’яттю та інші. І це незважаючи на те, що вона, як і ios 15, пройшла відносно довгий процес публічного бета-тестування. Враховуючи, що нові macbook pro будуть запускатися з останньою версією macos і, швидше за все, не будуть переведені на більш ранню версію, чи готові ви купити новий комп’ютер, що працює з глюками, на усунення яких підуть місяці?

Чому комп’ютерів і телефонів немає в наявності

Додайте сюди проблеми з поставками, які можуть виникнути через світовий брак напівпровідників, і ви отримаєте так само проблеми низької доступності, які зараз можна спостерігати серед iphone. При цьому спроби заводів зробити більше процесорів можуть привести до більш високого відсотка браку. Звичайно, він буде покритий гарантією, але тут ви вдруге впретеся в брак чіпів і ремонт може затягнутися. А навіть якщо і ні, погодьтеся, тріпати собі нерви зверненням по гарантії навряд чи комусь захочеться, навіть якщо ймовірність цього не висока.

. Розповідаю про свої враження.

Якщо ви націлилися на один з нових потужних macbook, то розумна порада може полягати в тому, щоб почекати місяць або трохи більше, дозволивши нетерплячим гікам apple знайти всі помилки і недоліки перш, ніж ви самі купите собі цей комп’ютер.

А ще, якщо ви трохи почекаєте, а нові комп’ютери виявляться не такими хорошими, як планувалося, ви зможете купити старішу модель з непоганою знижкою. Сама apple навряд чи надасть вам таку послугу. Преміум-реселери теж на це, швидше за все, не підуть. А продавці поменше дуже охоче будуть скидати ціну , якщо це підвищить продажі.

Macbook air хороший (тим більше на м1), але для деяких завдань потрібна версія pro

Чи може macbook air замінити macbook pro

Новий macbook air, вихід якого очікується найближчим часом, ймовірно, матиме нові дизайнерські рішення і процесор m1x. Якщо ви проявите терпіння і почекаєте з оновленням свого macbook, то як мінімум отримаєте переваги macos, в якій будуть усунені основні помилки. Трохи пізніше можна буде задуматися про покупку, і саме тоді новий комп’ютер, ймовірно, повністю задовольнить потреби переважної більшості користувачів.

Я маю на увазі, що новий macbook air, на відміну від попередніх поколінь, не буде таким простим. З високою часткою ймовірності він підійде більшості звичайних користувачів , а pro версія залишиться для дійсно професіоналів або тих, кому потрібно знати про запас продуктивності, яка у них є.