Клуб романтики 💋 грішний лондон 2 сезон [серії 1-2] проходження

15

Життя чарівної лондонської злодійки ірен змінилася назавжди, коли вона мимоволі зіткнулася зі світом надприродного і виявилася залучена в захоплюючі і небезпечні пригоди. Використовуйте це проходження клубу романтики з усіма варіантами відповідей і наслідками вибору, щоб успішно дістатися до фіналу 2 сезону новели «грішний лондон».

Жовтневе оновлення клубу романтики не тільки принесло гравцям нові історії, а й порадувало продовженнями новел, що вже полюбилися. У їх числі-проходження 2 сезону грішний лондон. Можна не сумніватися, що він буде містити ще більше загадок і таємниць. Тепер ми будемо стежити за його сюжетом разом з вами, оновлюючи цю сторінку в міру виходу нових серій гри.

Пропонуємо вам також ознайомитися з гайдом по 1 сезону новели «грішний лондон».

важливо! гайд для грішного лондона 2-й сезон містить тільки ключові репліки, які роблять серйозний вплив на сюжет і наслідки прийнятих рішень. У статті також присутні спойлери , тому, якщо хочете зберегти інтригу-рекомендується проходити її самостійно.

проходження інших історій клубу романтики:

  • 💘 10 бажань софі 💘 сезон 1
  • ⚔️ хроніки гладіаторів ⚔️ сезон 1
  • ⚡️ лють титанів ⚡️ сезон 2
  • ⚔️ шлях валькірії ⚔️ сезон 2
  • 🧛 дракула. Історія кохання. 💕 сезон 2

Хочете пройти гру з усіма можливими варіантами реплік і подій?тоді можете випробувати 💎 мод на нескінченні алмази і чай. ☕️

Короткий опис 1 сезону

Рано залишившись сиротою, ірен з дитинства була змушена заробляти собі на життя злодійством, і з роками дуже досягла успіху в цій справі. Але крадіжка якогось магічного артефакту стає початком надприродних подій в її житті, а продаж цієї штучки призводить до непередбачуваних наслідків. Героїня знайомиться з шерлоком холмсом-колишнім детективом, що полює на нечисть, і загадковим джентльменом греєм, який повинен розшукати зниклий артефакт. Також доля зводить дівчину з медіумом ебігейл, багато знає про потойбічний світ. З кожним з цих трьох персонажів на вибір ірен може побудувати романтичні стосунки.

Тепер герої продовжують розплутувати загадки похмурого лондона, шукати артефакт, який має для них велике значення, боротися з монстрами і дізнаватися більше про надприродних створінь, в тому числі – про таємничого глестіна, який здатний перетворюватися в гігантського чорного жеребця і виконати будь-яке бажання.

Коли вийде 2 сезон грішний лондон в клубі романтики

2 сезон візуальної новели з’явиться в оновленні в період з 9 по 12 жовтня

Серія 1

*проходження вийде 9-12 жовтня*

Серія 2

*проходження вийде 9-12 жовтня*

Серія 3

Вам буде цікаво: