Sony представила носиму аудіосистему srs-ns7, яка здатна замінити домашній кінотеатр

17

Компанія sony electronics анонсувала аудіосистему srs-ns7, виконану у вигляді намиста для носіння на шиї. Новинка покликана замінити традиційні стаціонарні динаміки в складі домашнього кінотеатру.

Тут і нижче зображення sony

Пристрій підтримує технологію dolby atmos при використанні в зв’язці зі смарт-телевізорами bravia xr. Для підключення до тв-панелі служить бездротовий приймач wla-ns7.

Засоби 360 spatial sound забезпечують просторове звучання з ефектом занурення. У свою чергу, технологія 360 reality audio робить музику як ніколи живою і створює ефект присутності.

За допомогою програми 360 spatial sound personalizer може аналізуватися форма вушної раковини користувача. Це дає можливість оптимізувати звучання, забезпечуючи неперевершену якість аудіо.

Заявлений час автономної роботи на одній підзарядці акумуляторної батареї досягає 12 годин або п’яти годин при максимальній гучності. Завдяки функції швидкої підзарядки за 10 хвилин можна накопичити таку кількість енергії, якого вистачить на одну годину використання носимої аудіосистеми.

Завдяки вбудованим мікрофонам може вестися телефонний зв’язок. Передбачені засоби придушення луни.

Ціна системи srs-ns7 становить близько 300 доларів сша. Приймач wla-ns7 обійдеться ще в 60 доларів.