Daemon tools lite

23

Daemon tools lite – це популярний віртуальний cd-rom. Програма дозволяє використовувати образ диска так само, як ніби це повноцінний диск знаходиться в cd-приводі. Daemon tools вміє: створювати образи дисків, створювати до 4-х активних віртуальних приводів, підтримує всі популярні формати образів, включає набір додаткових налаштувань і має дуже зручний і зрозумілий інтерфейс.

Важливою перевагою daemon tools є можливість обходу ряду популярних захистів від копіювання, якими не рідко забезпечуються диски з комп’ютерними іграми. Загалом, якщо копія диска відмовляється працювати, посилаючись на відсутність оригінального диска в приводі, то в більшості випадків daemon tools допоможе виправити це непорозуміння (відповідно до російського законодавства, всякий користувач має право створити одну резервну копію диска).

Daemon tools вважається явним лідером серед програм подібного штибу і можна сміливо рекомендувати завантажити daemon tools безкоштовно всім тим, кому потрібна емуляція оптичного диска.