Головний серіал осені:” гра в кальмара “від netflix може отримати другий сезон

21

Корейський серіал” гра в кальмара ” викликав справжній фурор серед глядачів, зайнявши перше місце в топі найбільш переглядаються шоу стрімінгового сервісу netflix , який, як і сам творець проекту хван дон хек, не були готові до такого приголомшливого успіху. На цьому тлі мало кого здивує інформація про те, що вже ведеться обговорення другого сезону.

Однак доля продовження залежить виключно від творця шоу хван дон хека, для якого робота над першими епізодами оригінального серіалу була досить трудомістким і виснажливим процесом.

Так, на завершення перших двох епізодів у нього пішло майже шість місяців, після чого йому треба було взяти перерву. Якщо все ж буде вирішено приступити до створення другого сезону, постановник приверне додаткових сценаристів і режисерів.

“у мене немає чоткиъ планів щодо другого сезону “гри в кальмара”. Просто досить важко думати про це. Але якби я приступив до його виробництва, я б безумовно не робив це поодинці, а подумав би про залучення сценаристів і декількох досвідчених режисерів”, – сказав хван дон хек в інтерв’ю.

Тим часом бела баджарія з netflix розповіла, що остаточного рішення щодо виробництва продовження поки немає, але стрімінговий сервіс готовий знову попрацювати з автором серіалу, обговоривши його робочий графік, оскільки зараз той зайнятий іншими проектами.