Хаотичність і протипожежні ковдри: композитори battlefield 2042 розповіли про роботу над саундтреком

19

Electronic arts, dice і ripple effect studios в недавній публікації на сайті американського видавництва поділилися подробицями саундтрека майбутнього шутера battlefield 2042.

Джерело зображень: electronic arts

Над музичним і звуковим супроводом battlefield 2042 трудяться хільдур гуднадоуттір (hildur guðnadottir) і сем слейтер (sam slater), які працювали над серіалом «чорнобиль» і фільмом «джокер».

За словами гуднадоуттір, робота над саундтреком battlefield 2042 ведеться вже півтора року: автори спробували передати безладний і перехідний етап історії, освітлений в грі, за допомогою музики.

Наприклад, через асоціації з минулим музиканти вирішили відмовитися від оркестру. Також повідомляється, що для запису використовувалися протипожежні ковдри (з них зробили ударні інструменти) — вони забезпечили сплески білого шуму.

Крім того, в рамках блогу опублікували п’ять композицій для безкоштовного прослуховування (дві з них — ексклюзивно) з battlefield 2042, включаючи варіацію головної теми серії.

Саундтрек battlefield 2042 вже доступний для покупки і потокового відтворення в таких сервісах цифрової дистрибуції музики, як spotify, apple music, amazon music, google play музика, deezer і tidal.

Battlefield 2042 надійде в продаж 19 листопада поточного року для pc (steam, origin, epic games store), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. Сьогодні, 6 жовтня, о 10:00 по москві стартує ранній доступ до бета-тестування.