Клавіатура-кастет прискорить введення тексту

404

Ця новина в черговий раз доводить, що лінь – це двигун прогресу. Команда розробників з Ізраїлю, об’єднаних стартапом “Tap Systems” запропонувала свій варіант бездротового контролера. Він дозволяє вводити дистанційно різні символи на клавіатурі мобільного гаджета за допомогою постукування пальців по будь-якій поверхні.

Незрозуміло? Тоді варто подивитися відео у продовженні огляду.

Багатьох власників смартфонів з невеликими екранами дратує, коли доводиться набирати текст твітів або інших швидких повідомлень, але клавіші екранної клавіатури занадто малі. Випадково вводяться не ті літери. У Вас таке бувало?

  • ArmPhone — вірменський «вбивця» iPhone
  • Новий вірус заразив мільйон Android-гаджетів

Але генії з Tap Systems вирішили позбавити людей від страждань, створивши компактний бездротової Bluetooth-кастет, який надягається на пальці. Ось офіційний огляд новинки:

Пристосування Tap Strap виготовлено з м’якого пластику та може одягатися на будь-яку руку. Пристрій здатний розпізнавати до тридцяти різних рухів і переводити їх у знаки (цифри, літери), які потім передаються через “синій зуб” на мобільний гаджет. Наприклад, щоб ввести один з голосних звуків, потрібно всього лише постукати разок певним пальцем.

Автор ідеї, Девід Шик, зазначив:

“Наша розробка більш ефективна, ніж голосове введення, а швидкість реагування набагато вище, ніж у систем розпізнавання жестів. А щоб користувачі швидше вивчили необхідні рухи, ми створили спеціальний додаток TapGenius. Вже після декількох годин тренувань Ви зможете вводити текст набагато швидше”.

Всього створено три різновиди “кастета” з різними розмірами отворів для пальців. Всередині пристосування розташовується компактний акумулятор, заряду якого вистачає на 4-5 годин активного використання. А сама процедура зарядки здійснюється через стандартний USB роз’єм.

Сфера застосування Tap Strap поки що досить обмежена. Але стартапери мають намір запровадити новинку в системи віртуальної реальності для більш комфортного керування ігровим процесом.