Nvidia пропонує поступки єс для прискорення схвалення придбання arm

25

Європейська комісія на цьому тижні продовжила розгляд придбання nvidia компанії arm принаймні до 27 жовтня і заявила, що nvidia запропонувала єс певні поступки, щоб переконати антимонопольні регулятори схвалити угоду. Експерти кажуть, що перевірка нормативних вимог єс займе значно більше часу.

У спробі змусити регулюючі органи схвалити угоду з придбання arm, nvidia пропонує різні стимули для відповідних країн. У великобританії, наприклад, компанія запропонувала інвестувати як мінімум 100 мільйонів доларів в найпотужніший суперкомп’ютер країни. Європейська комісія заявила, що отримала пропозицію від nvidia, повідомляє bloomberg.

Тепер, коли розгляд угоди формально продовжено до 27 жовтня, антимонопольний орган єс буде запитувати думку конкурентів і клієнтів, перш ніж вирішувати, чи приймати пропозиції nvidia або вимагати ще більших преференцій, повідомляє reuters. Bloomberg вважає, що розслідування угоди буде продовжено, це дасть європейській комісії додатковий час для отримання відгуків від зацікавлених сторін.

Управління з конкуренції та ринку великобританії в серпні розпочало поглиблене дослідження другої фази запланованої покупки arm nvidia, яка може зайняти до 24 тижнів і бути продовжена ще на 8 тижнів.

Nvidia намагається переконати антимонопольні регулятори в різних країнах в тому, що пропоноване нею придбання arm в значній мірі доповнює один одного, оскільки nvidia не проявляє інтересу до бізнесу з виробництва процесорів, тоді як arm не розробляє свої власні графічні процесори. Противники nvidia, такі, як qualcomm і samsung, стурбовані тим, що, як тільки nvidia отримає доступ до процесорів arm, вона обмежить доступ до новітніх технологій, щоб самостійно виробляти передові процесори, проте nvidia заявляє, що таких планів у неї немає.

В цілому, багато клієнтів arm хочуть, щоб британський розробник процесорів залишався незалежним, і не хочуть, щоб nvidia впливала на сотні ліцензіатів arm.