В far cry 6 сховали альтернативну, реалістичну кінцівку

23

Останні ігри серії far cry відрізняються тим, що в їх склад включені жартівливі «секретні» альтернативні кінцівки, завдяки яким проходження гри можна завершити на найперших етапах. Не стала винятком і far cry 6, в яку розробники також вмонтували забавне проходження. Далі піде невеликий спойлер, так що ми вас попередили.

Суть в наступному: в одній з початкових місій (libertad rises) гравцям буде запропоновано сісти в човен і відправитися в зазначену локацію, щоб продовжити свою повстанську справу. Однак якщо розвернутися на 180 градусів і поплисти на човні в америку, то гра завершиться передчасно, продемонструвавши своєрідний «хеппі енд» як для головного героя, так і для головного антагоніста: герой лежить на пляжі і радіє життю, в той час як новинне зведення по радіо повідомляє про повне придушення повстання в ярі і остаточне зміцнення влади антона кастільо.

Варто відзначити, що поки невідомо, чим насправді закінчується сюжет far cry 6, і, згадуючи, що дана гра не про революцію, а про складність і недоцільність її здійснення, все може бути не так однозначно, як малює нам уяву.

Реліз far cry 6 вже завтра, 7 жовтня, на всіх актуальних платформах.