Експертів dxomark вразила акб realme gt

15

Фахівці dxomark протестували акб і швидкість заряду флагманського смартфона realme gt. Також в лабораторії порівняли результати випробувань пристрою з іншими представниками преміум-класу з аналогічними характеристиками.

Нагадаємо, realme gt оснащений акумулятором ємністю 4500 маг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 65 вт і процесором snapdragon 888. Згідно з даними dxomark, смартфон здатний пропрацювати 72 години в режимі використання по 2 години 30 хвилин в день, 52 години при використанні по 4 години в день і 33 години при активному використанні по 7 годин в день.

На тлі з oneplus 9 і xiaomi mi 10t pro, з якими realme gt порівнювали в лабораторії, він показав найгірший результат, а в загальному рейтингу смартфонів в цій дисципліні зайняв 17-е місце. Однак при тестуванні автономності realme gt в режимі “на ходу”, коли пристрою треба шукати і встановлювати зв’язок, він показав себе краще конкурентів і в цілому по базі dxomark.

Що стосується зарядки, фахівці лабораторії заявили, що це сильна сторона realme gt. Так, для повної зарядки акумулятора смартфона необхідно всього 34 хвилини 17 секунд, а це другий кращий показник серед всіх пристроїв, протестованих dxomark на даний момент. Також вражаючими виявилися результати при підзарядці: 5 хвилин з рештою зарядом акб 20% забезпечує майже 8 годин автономної роботи пристрою, що вдвічі більше, ніж у xiaomi mi 10t pro. З 0 до 80% смартфон заряджається швидше всіх гаджетів в рейтингу — за 21 хвилину.

В результаті тестування автономності і можливостей зарядки realme gt набрав 74 бали і зайняв 15-е в загальному списку.