Microsoft зважилася спростити ремонт своїх пристроїв сторонніми майстернями

24

Ремонтопридатність сучасних електронних пристроїв іноді залишає бажати кращого, а якщо виробник замикає сервіс з ремонту на власну інфраструктуру, то це викликає справедливе невдоволення покупців. Багато з них, зіткнувшись з серйозною поломкою і ціновою політикою офіційних сервісних центрів, вважають за краще відмовитися від ремонту і купити новий виріб, прагнучи заощадити гроші.

Як зазначає ресурс grist, групі активістів вдалося схилити корпорацію microsoft до пом’якшення сервісної політики щодо послуг з ремонту власних електронних пристроїв. До кінця наступного року microsoft почне активніше ділитися зі сторонніми майстернями не тільки запасними частинами, але і супутньою технічною документацією.

джерело зображення: getty images

Виявляється, похитнути позицію гіганта допомогли модні нині доводи про захист навколишнього середовища. Проаналізувавши ситуацію, microsoft прийшла до висновку, що не готові звертатися у фірмовий сервіс клієнти часто відмовляються від експлуатації пошкодженого пристрою, а його утилізація завдає шкоди навколишньому середовищу. Якщо більше пристроїв буде піддаватися ремонту, то на звалищі їх виявиться менше, а значить, і навколишнє середовище буде страждати менше. Залишається тільки радіти, що подібна логіка нині дозволяє взяти верх над холодним розрахунком.