Нове порівняння far cry 6 показує високу продуктивність на всіх платформах

20

Було випущено одне з перших порівнянь графіки і fps для far cry 6 , в якому підкреслюється, як гра виглядає і працює на пк, ps5 і xbox series x / s.

Нове порівняння було опубліковано на youtube-каналі elanalistadebits. Для порівняння, версія far cry 6 для пк працює на nvidia rtx 3080 з роздільною здатністю 4k з технологією amd fidelityfx super resolution (fsr) для апскейлінга. Гравці ps5, xbox series і пк можуть завантажити додатковий пакет текстур об’ємом 26 гб, який покращує якість деяких текстур, але гравцям на пк, які використовують ці текстури, буде потрібно графічний процесор з більш ніж 11 гб відеопам’яті для правильного завантаження цих текстур.

На playstation 5 гра працює в динамічному дозволі 4k зі швидкістю 60 кадрів в секунду, і це також відноситься до версії xbox series x. Тим часом, команда виконала досить велику роботу по оптимізації гри, так як їй вдається працювати з 1440p і 60fps на xbox series s. Продуктивність на всіх платформах стабільна, хоча кат-сцени працюють зі швидкістю 30fps і трохи пригальмовують. Версія для пк має перевагу в dxr, покращуючи відображення, тіні і навколишнє оклюзію.