Партнери яндекс.маркету зможуть відповідати на відгуки покупців в особистому кабінеті

16

Яндекс.маркет відкрив сторінку» відгуки та рейтинг ” для всіх своїх магазинів-партнерів. Тепер відповідати на відгуки покупців в особистому кабінеті продавця зможуть магазини, що працюють з маркетплейсом по будь-якій моделі.

Відгуки доступні як по конкретному магазину, так і по всім разом, а рейтинг — загальний і формується з оцінок всіх магазинів в бізнес-акаунті.

Коли покупець отримує замовлення, йому пропонується залишити відгук. Відгук розділений на дві частини: про те, що сподобалося, а що — не дуже. Якщо доставку здійснює маркет – про неї задається окреме питання. Зазвичай пишуть про швидкість обробки замовлення, упаковку, якість товару і його відповідність опису, а також клієнтоорієнтованість. На враження від останнього може вплинути відповідь магазину на відгук: покупець побачить реакцію продавця і зможе продовжити обговорення.

У покупців є можливість редагувати свої відгуки і навіть змінювати початкову оцінку, тому важливо спілкуватися грамотно і ввічливо.

Щоб подивитися відгуки покупців, досить відкрити в особистому кабінеті сторінку замовлення → відгуки та рейтинг і перейти на вкладку відгуки. Щоб подивитися відгуки по конкретному магазину або відразу по всіх, можна використовувати фільтр.

Крім відкликання покупець залишає магазину оцінку — від однієї до п’яти зірок. З оцінок всіх магазинів в бізнес-акаунті складається рейтинг – він теж видно всім користувачам маркету.

Рейтинг — це середнє арифметичне всіх оцінок за три місяці, які пройшли перевірку на накрутки і спам. Якщо за цей період було менше п’яти оцінок, то рейтинг розраховується за весь час.

В особистому кабінеті можна подивитися динаміку рейтингу і деталізацію за оцінками, які використовувалися для розрахунку.

Нагадаємо, в травні на яндекс.маркеті з’явилися узагальнені» розумні ” відгуки про товари, написані нейромережею з коментарів покупців маркетплейсу.