Союзмультфільм представив перший російський мультсеріал за мотивами коміксів

15

Кіностудія “союзмультфільм” спільно з онлайн-кінотеатром okko представили новий мультсеріал “крутікси «за мотивами однойменної серії коміксів видавництва bubble comics — творців»майора грому”. Як повідомляє видання «бюлетень кінопрокатника», над проектом працювали продюсер і режисер студії олександр бізяєв, головний редактор видавництва роман котков і один з авторів сценарію фільму «майор грім: чумний доктор» євген єронін.

«крутікси» — комедійний серіал з елементами фантастики для дітей 6-8 років. У ньому покажуть пригоди хом’яка зіггі і білочки рубі, які наділяють пса роя і кота сола суперсилами і забирають їх з собою в космос. Далі команда супергероїв відвідують заняття в зоряній академії і захищають жителів планет від залізної гарпії. На поточний момент створено 7 серій з 52 епізодів тривалістю по 11 хвилин. Перші шість почнуть показувати з 10 жовтня на платформі okko і на каналі «мультіландія».

Голова ради директорів “союзмультфільму” юліана слащева зазначила, що для кіностудії це перший досвід створення мультсеріалу на основі коміксів. Крім того, «крутікси» стануть першим горизонтально-вертикальним серіалом, де в кожному епізоді буде одна закінчена історія, і при цьому зберігається єдине, наскрізне оповідання. Разом з прем’єрою мультсеріалу в продаж знову надійдуть комікси» крутікси ” — перевидані старі і нові випуски.