Twitter тестує систему, яка повинна вирішити проблему токсичності в твітах

19

Twitter намагається знизити рівень жорстокості на своїй платформі, тестуючи нову систему, що отримала назву “heads up«, яка може попереджати користувачів, коли вони збираються вступити в розмову, яка» може стати жарким або напруженим”, як пояснює служба підтримки компанії в твіті.

Twitter не надав подробиць про те, як буде працювати система, але мета полягає в тому, щоб «підтримувати здорове спілкування». Вона почне тестуватися в додатках twitter для android і ios.

У наведеному прикладі twitter, схоже, що користувач намагається зав’язати розмову про здатність спортсменів коледжу підписувати важливі документи. Приклад бесіди вже має значну зацікавленість і коментарі, що займають протилежні позиції. Перед тим, як користувач вступить в розмову, twitter надає спливаюче вікно з нагадуванням про деякі речі, які можуть допомогти зробити платформу більш дружньою і приймати різні думки.

Підказка спеціально нагадує користувачам ” пам’ятати про людину “і про те, що” факти мають значення “і”різні точки зору мають цінність”. Однак підказка не є перешкодою для початку розмови. Щоб продовжити, слід натиснути кнопку»розраховуйте на мене”.

Незрозуміло, чи twitter виявляє суперечливі розмови, відстежуючи свідомо суперечливу тему або фактично перевіряючи зміст розмови. Але це спроба компанії поліпшити якість розмов на своїй платформі і вирішити проблему токсичності, про яку відомо вже деякий час. Раніше twitter запустив функцію, яка дозволяла користувачам переглядати свій твіт, якщо він був позначений як потенційно образливий.