Атмосферна пригода» пам’ятай… “від розробників” мор. Утопія ” отримало точну дату релізу

19

Розробники з російської студії ice-pick lodge визначилися з датою виходу «пам’ятай…» — пригодницької гри про сентименти, побут провінційного містечка і, уявіть собі, спогади. Ми писали про даний проект в нашій минулій замітці.

Гравцеві доведеться зануритися в атмосферу і побут російської глибинки, допомагаючи простому хлопцеві міші. Він трохи страждає від безвиході і рутини, але в якийсь момент стикається з друзями дитинства і шкільною любов’ю. Починає розвиватися історія, зав’язана на спогадах про пригоди друзів дитинства. Герою потрібно буде налагодити відносини з колишніми друзями, але якесь важлива подія з минулого може цьому перешкодити.

Все описане вище дійство буде відбуватися в провінційному містечку росії десь на рубежі століть. Нехай в» пам’ятай… ” графіка хизується модним у інді-девелоперів стилем low-poly, всі атрибути тут вгадуються без помилок. Гра порадує п’ятьма годинами геймплея, нелінійністю і декількома кінцівками, безліччю міні-ігор і своєрідним саундтреком.

Атмосферне пригода «пам’ятай» ” має надійти в продаж 10 лютого 2022 року одночасно на pc, xbox, playstation 4 і switch. Розробники з ice-pick lodge також дали зрозуміти, що новий проект ніяк не пов’язаний з «мором», за який вони теж у відповіді. Більш того, для створення «пам’ятай…» залучалися нові люди, яких з творчою спадщиною нічого не пов’язує.